18 Sound R18LW2420 Recone Kit for 18LW2420 8-Ohm Speaker
18 Sound
Write a Review
Write a Review
18 Sound
- SKU:
- 18 Sound R18LW2420 T.C.
- Condition:
- New
- Avaliability:
- Free Shipping
Order before 2PM (EST) Mon-Fri for Same Day Shipping
Store Pick Up Available
We Price Match! Call Us On 718-272-7228
Award-Winning Service
30 Days
Easy Returns
Easy Returns
Guaranteed
Lowest Price
Lowest Price
In-House
Experts
Experts
Related Products
18 Sound R10NDA610 Speaker Recone Kit 8 Ohm for 8 Sound 10NDA610
18Sound R10NDA610 Speaker Recone Kit 8 Ohm Glue Not Included Repair Set
General
MSRP:
Was:
Now:
18 Sound R18NLW9601 8 Ohm Recone Kit 18NLW9601 18" Speaker
The 18 Sound Recone Kit for 18NLW9601 8 Ohm is a comprehensive kit that includes all the necessary parts to repair a damaged or...
MSRP:
Was:
Now:
18 Sound R18LW2600 Recone Kit for 18LW2600 Speaker 8 Ohm
Eighteen Sound 18LW2420 18" Replacement Subwoofer 2600W 8-Ohm Speaker Sub
Eighteen Sound 18LW2420
Description
Nominal Diameter 460 mm (18 in)&nbs